THE INDIANAPOLIS® 2019 OMOLOGATO®

1 709,00 zł
Brutto

Omologato jest oficjalnym partnerem zespołu Arrow Schmidt Peterson Motorsport.

Ilość
Można złożyć zamówienie, ale nie jest "dostępny od ręki". Pytania o dostępność i czas realizacji: info@omologato.pl lub +4873092575

Nasz związek z Arron Schmidt Peterson zaczął się w 2018 roku. "Chcieliśmy wejść na amerykański rynek i otrzymaliśmy możliwość współpracy z topowym zespołem IndyCar. Nie było nad czym się zastanawiać. To nasz drugi wspólny rok, i cieszymy się każdą sekundą naszej współpracy".

ME

Wytworzyliśmy w pierwszym roku 500 chronografów Indianapolis®, które natychmiast zostały sprzedane. Właśnie zaprezentowaliśmy nową wersję, którą macie Państwo przyjemność oglądać. Jest ona noszona przez wszystkich członków zespołu Arron Schmidt Peterson. 

Jak Państwo zapewne zauważyliście: indeksy 5, 6, oraz 7 na tarczy prezentują czcionkę identyczną z numerami startowymi zawodników zespołu, a więc Panów: Hinchcliffe, Wickens oraz Ericsson, który dołączył do IndyCar po pięcioletniej przygodzie z Formułą 1 (w sezonie 2018 był kierowcą Alfa Romeo Sauber F1 Team).

SAPM

Zespół został założony w 2001 roku przez byłego kierowcę IndyCar - Sam'a Schmidt i kandyjskiego biznesmena - Ric'a Peterson. Największymi osiągnięciami są póki co: ponad 70 zwycięstw i ponad 70 pole position w Indy Lights, oraz 6 zwycięstw, 4 pole position (w tym 2 na torze Indianapolis, oraz 3 pozycje w top 5 na koniec sezonu w IndyCar.

Kierowcy zespołu Arron Schmidt Peterson Motorsports używają 650-konnych samochodów Dallara UAK-18.

Zespół wprowadził na podium IndyCar ośmiu różnych kierowców, ale wciąż czeka na zwycięstwo w Indianapolis 500 oraz w mistrzostwach IndyCar.

Kierowcy, mechanicy, inżynierowie, dział komercyjny Schmidt Peterson Motorsports - sukces zaczyna się od skupienia na celu, precyzji, ciężkiej pracy oraz postawy. Każdy dzień to próba przesunięcia granic przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Kolorystyka tego zegarka idealnie odwzorowuje barwy tegorocznego bolidu zespołu.

SPECYFIKACJA:

Średnica koperty: 45 mm

Materiał: stal nierdzewna poddana implantacji jonów

Tarcza: matowa,z matowymi złotymi elementami, zgodnie z designem bolidu,  indeksy 5, 6, oraz 7 na tarczy prezentują czcionkę identyczną z numerami startowymi zawodników zespołu

Mechanizm: japoński, meca-quartz

Wodoodporność: 10 ATM

Szkło: płaskie, szafirowe

Pasek: silikonowy/gumowy, czarny

Szerokość: 22 mm

IND19