OMOLOGATO OFFICIAL JAMES HUNT CHRONOGRAPH SS

1 939,00 zł
Brutto 2-3 dni robocze

Hołd dla legendy F1.

Ilość
dostępny "od ręki"

Świętując obchody 70-tych urodzin Mistrza Świata Formuły 1 i legendy wyścigów samochodowych Jamesa Hunta, Omologato wprowadziło Oficjalny Chronograf Jamesa Hunta - limitowana do 750 egzemplarzy edycja zegarka stworzonego po to, by opowiedzieć niesamowitą historię.

Urodzony w 1947 roku James stał się wybitnym kierowcą w złotym pokoleniu kierowców. Jego zwycięski sezon w 1976 roku został uwieczniony w filmie Rush z 2013 roku. Prowadzący życie w stylu playboya, idący "łeb w łeb" z jednym z najbardziej szanowanych kierowców, Niki Laudą, James był znany z tego, że w całej swojej karierze zapewniał sobie mnóstwo rozrywek poza torami, na których jednak zawsze walczył "koło w koło". Wyścigi między Laudą i Huntem to jedna z najbardziej kultowych rywalizacji wyścigowych w historii sportu.

Specjalny film fabularny z synem Jamesa i kierowcą wyścigowym, Freddie'm Hunt został wydany w związku z wprowadzeniem oficjalnego chronografu Jamesa Hunta. Oprócz mówienia o wpływie ojca na jego życie i procesie tworzenia takiego kultowego zegarka, Freddie powiedział, że zegarek jest "jak trochę jak cząstka Jamesa Hunta przy Tobie". Rodzina Huntów była mocno zaangażowana w projekt Omologato, cały czas doglądając projektu zegarka.

JH

Hołd dla legendy, oficjalny chronograf James Hunt jest dostępny ze skórzanym paskiem lub bransoletką z nylonu / skóry, oba modele posiadają matową czarną tarczę, podpis Jamesa Hunta i kultowe czerwone, niebieskie i żółte paski na całej powierzchni tarczy - te same kolory, które pojawiły się na hełmie wyścigowym Jamesa, ukłon w stronę Wellington College, gdzie James się kształcił.

Ekskluzywna współpraca z The Estate of James Hunt sygnalizuje deklarację od firmy Omologato, która zajmuje się dostarczaniem zegarków na całym świecie,  dających entuzjastom możliwość odczucia części historii sukcesu sportów motorowych.

Freddie Hunt

Koperta

Średnica: 42.0 mm

Wysokość: 11.0 mm

Materiał: stal nierdzewna poddana implantacji jonów, lub stal nierdzewna

Wykończenie: matowe / błyszczące

Wodoodporność: 10 ATM

Szkło: płaskie szkło mineralne

Pasek

Szerokość: 22 mm

Materiał: Skóra lub nylon zewnętrzny ze skórzaną wyściółką

Kolor: czarny lub czarny nylon / skóra z żółtym przeszyciem