OMOLOGATO TOUR DE CORSE CHRONOGRAPH

1 769,00 zł
Brutto

Edycja limitowana do 25 szt.

Ilość
Można złożyć zamówienie, ale nie jest "dostępny od ręki". Pytania o dostępność i czas realizacji: info@omologato.pl lub +4873092575

W tym roku, Omologato ma zaszczyt ogłosić partnerstwo z jednym z najbardziej historycznych rajdów samochodów klasycznych w Europie - Tour de Corse Historique.

mercedes

Była runda Rajdowych Mistrzostw Europy samochodów historycznych, legendarna runda Giraglia, zawsze otwierała sezon. Pierwszy rajd miał miejsce w kwietniu 1970 roku, i od tamtego czasu rajd utrzymuje swój legendarny status, zwłaszcza ze względu na piękno i poziom trudności odcinków specjalnych, ze słynnym mostem na przełęczy Luri.

Didier Auriol Omologato

Tour de Corse Historqiue Chronograph - na ręce rRajdowego Mistrza Świata WRC z 1994 roku - Didier'a Auriol.

W tym roku, jako element tego wspaniałego wydarzenia, 200 klasycznych samochodów rajdowych prezentowało nasze logo - Omologato O. A ekipa Valkyr Films, znana choćby z produkcji filmów Petrolicious, nagrała niesamowite video.

By uczcić ten moment, wyprodukowaliśmy 25 unikalnych chronografów. Mają one, obok naszego, oficjalne logo Tour De Corse Historique. Jedynie dwa te zegarki trafiły do Polski.

To prawdopodobnie najmniejsza kolekcja, jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Każdy egzemplarz jest wyposażony w spersonalizowany list, potwierdzający jego wyjątkowość. 

Koperta

Średnica: 42.0 mm
Materiał: stal nierdzewna
Tarcza: czarna, matowa z logo Tour de Corse

Mechanizm: japoński mechanizm kwarcowy

Wodoodporność: 10 ATM

Pasek

Szerokość: 22 mm
Materiał: włoska skóra licowa
Kolor: Czarny z kontrastowymi szwami koloru czerwonego

TDCH